Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

ul. Kościuszki 5,
05-500 Piaseczno

tel.: (+48) 22 70 17 500
fax: (+48) 22 756 70 49
email: urzad@piaseczno.eu, www.piaseczno.eu

NIP Urzędu: 123 003 11 05
NIP Gminy:  123 12 10 962
REGON: 015 891 289

RACHUNEK BANKOWY GMINY:
56 1060 0076 0000 3310 0018 5078 (Alior Bank S.A.)
Powyższy numer dotyczy wpłat opłaty skarbowej.

Radni Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno kadencja 2016-2018

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Prezydium Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno

Przewodnicząca: Karolina Hołownia-Malinowska

I Wiceprzewodniczący: Natalia Kapusta - natalia.luksus@gmail.com
II Wiceprzewodniczący: Sara Miszewska - sark@onet.pl
Sekretarz: Marta Zawadzak

Rzecznik: Weronika Jagielak

Radni

Julia Tywonek - julia.tywonek@icloud.com
Maciej Malec - ejmus@o2.pl
Marta Zawadzak - marta.zawadzak@onet.pl
Wojciech Janaszka - wojciech.janaszka@gmail.com
Ewa Romanowska - romanowskaewa9@gmail.com
Weronika Spernacka - weronikaspernacka@gmail.com
Łukasz Karaban - ukaszkaraban@o2.pl
Zuzanna Kozłowska - zuzakozlowska@icloud.com
Aleksandra Przychodzka - przychodzka.aleksandra@gmail.com
Konrad Liwiński - konradm4@o2.pl
Łukasz Radomski - radom22@o2.pl
Mateusz Haftarczyk - mateusz.haftarczyk@gmail.com
Paweł Sieradzki - pablos2101@gmail.com
Wiktoria Malczyk - malczurkek@gmail.com
Weronika Jagielak - weronika89@op.pl
Jakub Podraza - jakub.podraza@gmail.com
Kamil Saramowicz - kamilsaramowicz@gmail.com
Kajetan Belcarz - kajtekbee@gmail.com
Mikołaj Pieniak - m.pieniak1024@gmail.com

Byli Radni kadencji 2016-2018

Jan Ciechomski - złożona rezygnacja w dniu 28.09.2017 r.

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij