Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

ul. Kościuszki 5,
05-500 Piaseczno

tel.: (+48) 22 70 17 500
fax: (+48) 22 756 70 49
email: urzad@piaseczno.eu, www.piaseczno.eu

NIP Urzędu: 123 003 11 05
NIP Gminy:  123 12 10 962
REGON: 015 891 289

RACHUNEK BANKOWY GMINY:
56 1060 0076 0000 3310 0018 5078 (Alior Bank S.A.)
Powyższy numer dotyczy wpłat opłaty skarbowej.

Dyżury radnych Rady Miejskiej w Piasecznie kadencji 2014-2018

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Cieślak Krzysztof - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 509-094-156; krzysztofcieslak19@wp.pl

Czajkowska Agnieszka - po wcześniejszym umówieniu telefonicznym bądź mailowym: 695-513-535; czajkowska@piaseczno.eu

Kamiński Łukasz – dyżur we środy po wcześniejszym telefonicznym umówieniu: 691-015-455 lub e-mail:kaminski@piaseczno.eu

Kłos Dorota - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 781-600-748 lub e-mail: klos@piaseczno.eu

Kostyrka Anna - dyżur po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu: 728-324-402 lub e-mail:anna.kostyrka@piaseczno.eu

Krasuska Anna Okręg nr 20
• we wtorki : 9.40 – 10.20 oraz 11.20 – 12.20 Zespół Szkół Publicznych w Piasecznie, ul. Główna 50
• w piątki : 13.30 – 14.30 Rada Miejska ul. Kościuszki 5, pok. 30
po wcześniejszym umówieniu telefonicznym bądź mailowym :
609 858 068; krasuska@piaseczno.eu

Krzyszkowska-Sut Katarzyna - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 501-760-709; k.krzyszkowska@piaseczno.eu

Krzyżewska Hanna - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 601-808-247; hannakrzyzewska@interia.pl

Łuczak Jacek - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 600-962-002; luczak@piaseczno.eu

Maicki Artur - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 725-251-169; maicki@piaseczno.eu

Marciniak Adam - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 601-348-308; adammarciniak2@op.pl

Mierzwa Michał - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 508-666-605; m.mierzwa@piaseczno.eu

Mizerski Andrzej - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 601-440-657; aampol@adag.pl

Mościcki Jerzy - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 790-466-440; moscicki@piaseczno.eu

Mucha Zbigniew - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 602-184-511; jamucha@o2.pl

Obłoza Piotr - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 602-621-145; p.obloza@piaseczno.eu

Rosa Michał - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 883-052-789; rosa@piaseczno.eu

Rosłon Antoni - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 609-212-947; antoni.roslon@wp.pl

Widz Robert - dyżur po mailowym umówieniu: robert.widz@piaseczno.eu

Wierzchowski Józef - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 603-930-051; wierzchowski@piaseczno.eu

Woźniak Magdalena - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 603-543-123; coijak@onet.eu

Wypych Katarzyna - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu: 696-012-097; wypych@piaseczno.eu

Wójcik Ewelina - dyżur po telefonicznym bądź mailowym umówieniu:668-801-546,wojcik.evelina@gmail.com

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij