Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

ul. Kościuszki 5,
05-500 Piaseczno

tel.: (+48) 22 70 17 500
fax: (+48) 22 756 70 49
email: urzad@piaseczno.eu, www.piaseczno.eu

NIP Urzędu: 123 003 11 05
NIP Gminy:  123 12 10 962
REGON: 015 891 289

RACHUNEK BANKOWY GMINY:
05 1240 6973 1111 0010 8670 6226 (Pekao S.A.)
Powyższy numer dotyczy wpłat opłaty skarbowej.

Dyżury radnych Rady Miejskiej w Piasecznie kadencji 2018-2023

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść


- po telefonicznym lub mailowym umówieniu

Czajkowska Agnieszka - 695-513-535; czajkowskaagnieszka1996@gmail.com

Górzyńska Izabella - 515-116-521; izagorz@gmail.com;

Jakubowski Piotr – 605-062-167; piotr.jakubowski@hydropol.waw.pl

Kamiński Łukasz –721-208-007; kaminski@piaseczno.eu

Kłos Dorota - 781-600-748; klos@piaseczno.eu

Krzyszkowska-Sut Katarzyna - 501-760-709; k.krzyszkowska@piaseczno.eu

Krzyżewska Hanna - 601-808-247; hannakrzyzewska@interia.pl

Maicki Artur - 725-251-169; maicki@piaseczno.eu

Marciniak Adam - 601-348-308; adammarciniak2@op.pl

Mierzwa Michał - 508-666-605; m.mierzwa@piaseczno.eu

Mirosław Renata - 882-712-101; r.mirosław@sp5piaseczno.pl

Morawska Joanna  - 512-002-903; joanna.morawska12@wp.pl

Obłoza Piotr - 602-621-145; p.obloza@piaseczno.eu

Ołdakowski Wojciech - 889-617-257; w.oldakowski@onet.eu

Poncyljusz Paweł -  507-466-777; pawelponcyljusz73@gmail.com

Rosa Michał - 883-052-789; rosa@piaseczno.eu;

Sędziak Piotr - 604-647-302; piotr.sedziak@piaseczno.eu; p.sedzi@gmail.com

Szwedzińska – Sikorska Maja; 730-906-034 maja.szwedzinska@piaseczno.eu

Urbańska Ewa - 601-319-732; ewamariaurbanska@gmail.com

Walczak Beata - 693-444-455; beata.walczak@piaseczno.eu

Woźniak Magdalena - 603-543-123; coijak@onet.eu

Wójcik Ewelina - 668-801 546; wojcik.evelina@gmail.com

Wypych Katarzyna - 696-012-097; wypych@piaseczno.eu

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij