W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

ul. Kościuszki 5,
05-500 Piaseczno

tel.: (+48) 22 70 17 500
fax: (+48) 22 756 70 49
email: urzad@piaseczno.eu, www.piaseczno.eu

NIP Urzędu: 123 003 11 05
NIP Gminy:  123 12 10 962
REGON: 015 891 289

RACHUNEK BANKOWY GMINY:
05 1240 6973 1111 0010 8670 6226 (Pekao S.A.)
Powyższy numer dotyczy wpłat opłaty skarbowej.

Dyżury radnych Rady Miejskiej w Piasecznie kadencji 2018-2023


- po telefonicznym lub mailowym umówieniu

Czajkowska Agnieszka - 695-513-535; czajkowskaagnieszka1996@gmail.com; agnieszka.czajkowska@piaseczno.eu

Górzyńska Izabella - 515-116-521; izabella.gorzynska@piaseczno.eu;

Jakubowski Piotr – 605-062-167; piotr.jakubowski@piaseczno.eu; piotr.jakubowski@hydropol.waw.pl;

Kamiński Łukasz –721-208-007; lukasz.kaminski@piaseczo.eu; kaminski@piaseczno.eu

Kłos Dorota - 797-912-409; dorota.klos@piaseczno.eu;  klos@piaseczno.eu

Krzyszkowska-Sut Katarzyna - 501-760-709;katarzyna.krzyszkowska-sut@piaseczno.eu; k.krzyszkowska@piaseczno.eu

Krzyżewska Hanna - 601-808-247;hanna.krzyzewska@piaseczno.eu; hannakrzyzewska@interia.pl

Maicki Artur - 725-251-169; artur.maicki@piaseczno.eu; maicki@piaseczno.eu

Marciniak Adam - 601-348-308; adam.marciniak@piaseczno.eu; adammarciniak2@op.pl

Mierzwa Michał - 508-666-605;kontaktymichalmierzwa@gmail.com; michal.mierzwa@piaseczno.eu; michal.mierzwa.1989@gmail.com

Mirosław Renata - I środa miesiąca w godz. 18:00 - 19:00 ul. Młynarska 9 Biuro PiS tel. 882-712-101; r.mirosław@sp5piaseczno.pl; renata.miroslaw@piaseczno.eu;

Morawska Joanna  - 512-002-903; joanna.morawska@piaseczno.eu; joanna.morawska12@wp.pl

Obłoza Piotr - 602-621-145; piotr.obloza@piseczno.eu; p.obloza@piaseczno.eu

Ołdakowski Wojciech - 884-617-257; w.oldakowski@onet.eu

Poncyljusz Paweł -  II środa miesiąca w godz. 18:00 - 19:00 ul. Młynarska 9 Biuro PiS tel.507-337-666; pawel.poncyljusz@piaseczno.eu

Rosa Michał - 883-052-789; michal.rosa@piaseczno.eu; rosa@piaseczno.eu;

Sędziak Piotr - 604-647-302; piotr.sedziak@piaseczno.eu; p.sedzi@gmail.com

Szwedzińska – Sikorska Maja; 730-906-034 maja.szwedzinska@piaseczno.eu

Urbańska Ewa - 601-319-732; ewa.urbanska@piaseczo.eu; ewamariaurbanska@gmail.com

Walczak Beata - 693-444-455; beata.walczak@piaseczno.eu

Woźniak Magdalena - 603-543-123; magdalena.wozniak@piaseczno.eu; coijak@onet.eu

Wójcik Ewelina - 668-801 546; ewelina.wojcik@piaseczno.eu; wojcik.evelina@gmail.com

Wypych Katarzyna - 696-012-097; katarzyna.wypych@piaseczno.eu;  wypych@piaseczno.eu

Załączniki

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane