W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

ul. Kościuszki 5,
05-500 Piaseczno

tel.: (+48) 22 70 17 500
fax: (+48) 22 756 70 49
email: urzad@piaseczno.eu, www.piaseczno.eu

NIP Urzędu: 123 003 11 05
NIP Gminy:  123 12 10 962
REGON: 015 891 289

RACHUNEK BANKOWY GMINY:
05 1240 6973 1111 0010 8670 6226 (Pekao S.A.)
Powyższy numer dotyczy wpłat opłaty skarbowej.

Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich 2021

Treść


Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno zwołuje zebrania wiejskie w celu dokonania wyboru Sołtysów i Rad Sołeckich, które będą funkcjonować na terenie sołectw gminy Piaseczno.

  Sołectwo Data zebrania I termin II termin Miejsce
1 Bąkówka 09.09.2021 19:00 19:15 Klub Kultury w Woli Gołkowskiej ul. Jemioły 11
2 Baszkówka 10.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa w Głoskowie ul. Millenium 76
3 Głosków Wieś 13.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa w Głoskowie ul. Millenium 76
4 Robercin 14.09.2021 19:00 19:15 świetlica w Robercinie ul. Orzechowa 12
5 Zalesie Górne 15.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa w Zalesiu Górnym ul. Sarenki 20
6 Gołków 15.09.2021 19:00 19:15 Świetlica w Gołkowie ul. Gołkowska 41
7 Chyliczki 16.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa w Chylicach ul. Dworska 2
8 Szczaki 16.09.2021 19:00 19:15 Dom sołecki w Szczakach ul. Mrokowska 21a
9 Łbiska 17.09.2021 19:00 19:15 Zespół Szkół Specjalnych Pęchery - Łbiska ul. Chrobrego 83
10 Chylice 20.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa w Chylicach ul. Dworska 2
11 Wólka Pracka 20.09.2021 19:00 19:15 Dom sołecki w Szczakach ul. Mrokowska 21a
12 Głosków – Letnisko 21.09.2021 19:00 19:15 Przedszkole nr 6 Głosków ul. Parkowa 8
13 Antoninów - Kuleszówka 21.09.2021 19:00 19:15 świetlica w Mieszkowie ul. Malinowa 10
14 Jesówka 22.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa w Zalesiu Górnym ul. Sarenki 20
15 Grochowa-Pęchery 22.09.2021 19:00 19:15 OSP Grochowa ul. Z. Pawlaka 26, Grochowa
16 Jazgarzew 23.09.2021 19:00 19:15 OSP Jazgarzew ul. Główna 31, Jazgarzew
17 Orzeszyn-Pilawa 24.09.2021 19:00 19:15 OSP Chojnów ul. Klonowa 16, Orzeszyn
18 Siedliska 27.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa w Chylicach ul. Dworska 2
19 Wola Gołkowska 28.09.2021 19:00 19:15 Klub Kultury w Woli Gołkowskiej ul. Jemioły 11
20 Henryków – Urocze 28.09.2021 19:00 19:15 OSP Złotokłos ul. 3-go Maja 30, Złotokłos
21 Żabieniec 29.09.2021 19:00 19:15 budynek LKS Jedność w Żabieńcu ul. Leśna 20
22 Runów 29.09.2021 19:00 19:15 Klub Kultury w Runowie ul. Dobra 63
23 Mieszkowo 30.09.2021 19:00 19:15 świetlica w Mieszkowie ul. Malinowa 10
24 Wólka Kozodawska 30.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie ul. Szkolna 10
25 Złotokłos 01.10.2021 19:00 19:15 OSP Złotokłos ul. 3-go Maja 30, Złotokłos
26 Bobrowiec 04.10.2021 19:00 19:15 sala sołecka w OSP Bobrowiec ul. Mazowiecka 27
27 Bogatki 05.10.2021 19:00 19:15 Klub Kultury w Bogatkach ul. Królewska 91
28 Jastrzębie 06.10.2021 19:00 19:15 Dom Weselny "Maria" Jastrzębie ul. Ptaków Leśnych 20
29 Julianów 07.10.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa w Józefosławiu ul. Kameralna 11
30 Chojnów 08.10.2021 19:00 19:15 OSP Chojnów ul. Klonowa, Orzeszyn

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane