W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

ul. Kościuszki 5,
05-500 Piaseczno

tel.: (+48) 22 70 17 500
fax: (+48) 22 756 70 49
email: urzad@piaseczno.eu, www.piaseczno.eu

NIP Urzędu: 123 003 11 05
NIP Gminy:  123 12 10 962
REGON: 015 891 289

RACHUNEK BANKOWY GMINY:
05 1240 6973 1111 0010 8670 6226 (Pekao S.A.)
Powyższy numer dotyczy wpłat opłaty skarbowej.

Komisje

Komisja finansów i inwestycji:

1. Katarzyna Krzyszkowska-Sut

2. Jan Kurzępa

3. Artur Maicki - Przewodniczący komisji

4. Adam Marciniak

5. Michał Mierzwa

6. Wojciech Mika

7. Piotr Obłoza

8. Joanna Otręba

9. Michał Rosa

 Komisja ochrony środowiska i ładu przestrzennego:

1. Izabella Górzyńska

2. Łukasz Kamiński

3. Dorota Kłos

4. Katarzyna Krzyszkowska-Sut

5. Michał Mierzwa

6. Piotr Obłoza

7. Ewa Urbańska - Przewodnicząca komisji

8. Magdalena Woźniak

9. Ewelina Wójcik

 Komisja oświaty:

1. Maciej Dłużniewski

2. Dorota Kłos

 3. Anna Marecka 

4. Joanna Otręba 

5. Olga Śmietanowska - Przewodnicząca komisji

6. Katarzyna Wypych 

 Komisja polityki gospodarczej: 

1. Izabella Górzyńska 

2. Jan Kurzępa 

3. Adam Marciniak 

4. Wojciech Mika 

5. Michał Rosa - Przewodniczący komisji

 Komisja prawa i bezpieczeństwa: 

1. Artur Maicki 

2. Adam Marciniak - Przewodniczący komisji

3. Anna Marecka 

4. Wojciech Ołdakowski 

5. Olga Śmietanowska 

6. Edyta Stolarska 

7. Magdalena Woźniak 

8. Ewelina Wójcik 

9. Katrzyna Wypych 

 Komisja kultury i promocji: 

1. Maciej Dłużniewski 

2. Izabella Górzyńska 

3. Łukasz Kamiński 

4. Katarzyna Krzyszkowska-Sut - Przewodnicząca komisji

5. Michał Rosa 

6. Magdalena Woźniak 

 Komisja sportu: 

1. Łukasz Kamiński

2. Jan Kurzępa 

3. Artur Maicki 

4. Michał Mierzwa 

5. Piotr Obłoza 

6. Joanna Otręba 

7. Edyta Stolarska 

8. Ewa Urbańska 

9. Ewelina Wójcik - Przewodnicząca komisji

 Komisja zdrowia i polityki społecznej: 

1. Maciej Dłużniewski 

2. Dorota Kłos - Przewodnicząca komisji

3. Anna Marecka 

4. Wojciech Mika 

5. Edyta Stolarska 

6. Olga Śmietanowska 

7. Ewa Urbańska 

8. Katarzyna Wypych

Komisja Inwentaryzacyjna:

1. Maciej Dłużniewski

2. Dorota Kłos

3. Anna Marecka - Przewodnicząca komisji

4. Michał Rosa

Komisja Rewizyjna:

1. Łukasz Kamiński

2. Jan Kurzępa - Przewodniczący komisji

3. Artur Maicki

4. Adam Marciniak

5. Joanna Otręba

Komisja Skarg Wniosków i Petycji:

1. Izabella Górzyńska - Przewodnicząca komisji

2. Anna Marecka

3. Wojciech Ołdakowski

4. Edyta Stolarska

5. Ewa Urbańska

Komisja Statutowa:

1. Łukasz Kamiński - Przewodniczący komisji

2. Piotr Obłoza

3. Ewa Urbańska

4. Katarzyna Wypych


 

Powiadom znajomego