W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

ul. Kościuszki 5,
05-500 Piaseczno

tel.: (+48) 22 70 17 500
fax: (+48) 22 756 70 49
email: urzad@piaseczno.eu, www.piaseczno.eu

NIP Urzędu: 123 003 11 05
NIP Gminy:  123 12 10 962
REGON: 015 891 289

RACHUNEK BANKOWY GMINY:
05 1240 6973 1111 0010 8670 6226 (Pekao S.A.)
Powyższy numer dotyczy wpłat opłaty skarbowej.

Komisje

 

Komisja polityki gospodarczej:

1. Marciniak Adam
2. Mierzwa Michał
3. Morawska Joanna
4. Sędziak Piotr- Przewodniczący
5. Wypych Katarzyna
6. Walczak Beata

 

 

 

Komisja ochrony środowiska i ładu przestrzennego:

1. Górzyńska Izabella
2. Kamiński Łukasz
3. Krzyszkowska-Sut Katarzyna
4. Obłoza Piotr
5. Poncyljusz Paweł
6. Urbańska Ewa - Przewodnicząca
7. Wójcik Ewelina

 

Komisja oświaty:

1. Kłos Dorota
2. Maicki Artur
3. Mirosław Renata
4. Morawska Joanna
5. Sędziak Piotr 
6. Szwedzińska -Sikorska Maja
7.Walczak Beata- Przewodnicząca
8.Wypych Katarzyna

 

.

Komisja kultury i promocji:

1. Czajkowska Agnieszka 
2. Kamiński Łukasz
3. Krzyszkowska-Sut Katarzyna - Przewodnicząca
4. Poncyljusz Paweł
5. Szwedzińska-Sikorska Maja
6.Woźniak Magdalena

 

 


.

Komisja prawa i bezpieczeństwa:

1. Górzyńska Izabella
2. Marciniak Adam - Przewodniczący
3. Mierzwa Michał
4. Ołdakowski Wojciech
5. Rosa Michał
6. Sędziak Piotr
7. Woźniak Magdalena
8. Wójcik Ewelina
9. Wypych Katarzyna

.

Komisja sportu:

1. Jakubowski Piotr
2. Kamiński Łukasz
3. Maicki Artur
4. Mirosław Renata
5. Obłoza Piotr
6. Ołdakowski Wojciech
7. Poncyljusz Paweł
8. Urbańska Ewa
9. Wójcik Ewelina - Przewodnicząca


.

Komisja rewizyjna:

1. Kamiński Łukasz
2. Maicki Artur
3. Marciniak Adam
4. Ołdakowski Wojciech -Przewodniczący
5. Sędziak Piotr
.

Komisja zdrowia i polityki społecznej:

1. Kłos Dorota - Przewodnicząca
2.Czajkowska Agnieszka
3. Górzyńska Izabella
4. Jakubowski Piotr
5. Krzyżewska Hanna
6. Mirosław Renata
7. Morawska Joanna 
8. Rosa Michał
9. Szwedzińska - Sikorska Maja
10. Urbańska Ewa
11. Walczak Beata.

Komisja finansów i inwestycji:

1. Jakubowski Piotr
2. Kłos Dorota
3. Krzyszkowska-Sut Katarzyna
4. Krzyżewska Hanna
5. Maicki Artur - Przewodniczący
6. Marciniak Adam
7. Mierzwa Michał
8. Obłoza Piotr
9. Ołdakowski Wojciech
10. Rosa Michał
11. Woźniak Magdalena

 
Komisja skarg, wniosków i petycji

1. Czajkowska Agnieszka
2. Krzyżewska Hanna - Przewodnicząca
3. Szwedzińska - Sikorska Maja

 


.

Komisja inwentaryzacyjna:

1. Krzyżewska Hanna
2. Morawska Joanna - Przewodnicząca
3. Rosa Michał

 

.

Komisja statutowa:

1. Górzyńska Izabella - Przewodnicząca
2. Obłoza Piotr
3. Urbańska Ewa
4. Wójcik Ewelina
5. Wypych Katarzyna



.

   

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane