Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej prowadzi program dotacji na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych udzielanych osobom fizycznym i wspólnotom mieszkaniowym na zakup i instalację kolektorów słonecznych do ogrzewania wody użytkowej.
W grudniu 2010 roku gmina Piaseczno złożyła aplikację „Więcej Słońca – wykorzystanie nowoczesnych instalacji kolektorów słonecznych do ekologicznego wytwarzania energii cieplnej dla mieszkańców z rejonu Piaseczna” w ramach działania 4.3 „Ochrona powietrza, energetyka”. Niestety wniosek nie znalazł uznania w oczach komisji oceniającej i nie został...
W nawiązaniu do wcześniejszych informacji dotyczących planów zrealizowania w Gminie Piaseczno projektu polegającego na instalacji kolektorów słonecznych na budynkach mieszkańców oraz w związku z ogłoszonym w dn. 29.10.2010 r. naborem aplikacji do działania 4.3 „Ochrona powietrza, energetyka”, informujemy, że w dn. 22 listopada 2010 r. o godz....
Pragniemy poinformować, że od kilku miesięcy Gmina Piaseczno prowadzi prace nad przygotowaniem aplikacji na pozyskanie z funduszy Unii Europejskiej dofinansowania na zakup i montaż nowoczesnych instalacji kolektorów słonecznych dla mieszkańców Piaseczna i okolic, które mogłyby wspomagać instalacje grzewcze wody użytkowej w domach.